אודות

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ הוקמה בשנת 2003 ומתמחה בשיווק מוצרים נלווים למרכזיות טלפוניה ובמתן פתרונות תקשורת ללקוחות עסקיים ומוסדיים.

טלקול הינה המפיצה הבלעדית בארץ של חברת ADDCOM האוסטרלית המתמחה זה שנים רבות, בייצור מערכות ראש למוקדי תמיכה ושירות. מערכות הראש בעלות איכות שמע ודיבור לא מתפשרת ומיוצרות מחומרים עמידים לשימוש אגרסיבי במוקדים לאורך שנים. בתכנון מערכות אלו, הושם דגש על שימוש בטכנולוגיה מתקדמת עם מנגנון ACUSTIC SHOCK LIMITING DIODE ו NOISE CANCELLING, וכן על נוחות ללא פשרות.
מערכות ADDCOM נחשבות בעולם כמערכות איכותיות בעלות טכנולוגיה מתקדמת, נוחות לשימוש ועמידות לאורך שנים, תודות לנסיון הרב שיש לחברה בתחום התקשורת ולפריסה העולמית של מוצריה.
מערכות ADDCOM בעלות אישור יצרן  AVAYA CISCO SNOM  , GRANDSTREAM
כמו כן המערכות עובדות בחיבור ישיר עם כל סוגי הטלפונים הקיימים בשוק כגון: Cisco, Avaya, Grandstream, Etrali, Panasonic, Nortel, תדיראן ועוד.
כמו כן ניתן להשיג אצלנו מערכות ראש חוטיות ואלחוטיות של חברות PLANTRONICS, SNEHEISSE ו JABRA.

לחברתנו סל פתרונות למערכות נלוות הכולל:
מערכות שונות תומכות ומאושרות MICROSOFT LYNC (כגון מערכות ראש, טלפוני IP, טלפוני USB וטלפוני ועידה)
טלפוני IP של חברות POLYCOM, SNOM ועוד
מערכות מתח לגיבוי ומצברים למרכזיות
UPS
טלפונים אנלוגיים כדוגמת פנאסוניק, יונידן, סטארליין ועוד
פתרונות מערכות הקלטה המותאמות לצרכי הלקוח
מערכת VOCANOM  זיהוי דיבור

המוניטין של חברת טלקול, כחברת נישה מובילה, מבוסס על המדיניות הרואה בלקוח את הנכס החשוב מכל, ופועלת להעניק לו רמת שירות גבוהה מאד, המושתתת על מצוינות אישית ומקצועית ללא פשרות. כל זאת תוך התחייבות למתן פתרון מיידי ותמיכה לאורך כל הדרך במחירים אטרקטיביים והוגנים.

בין לקוחותינו נמנים בנקים, מוסדות ממשלה, מוקדי שרות גדולים, חברות ביטוח, חברות היי טק ואינטרנט, חברות בענף התיירות וארגונים גדולים נוספים.

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ שמה דגש וחשיבות על מתן השרות הטוב ביותר כבסיס לקיומה. אצלנו הלקוחות הם שותפים אסטרטגיים.