מכשירים מאושרי Microsoft Lync

אם בעבר היינו רגילים לתקשורת בסיסית הכוללת טלפונים, מכתבים וכדומה הרי שהיום העולם סביבנו השתנה. יותר ויותר עסקים שונים מבינים שרשת האינטרנט היא פתרון התקשורת המתקדם ביותר ועם אפשרויות אין סופיות. התקשורת המסורבלת שהייתה בעבר הביאה פעמים רבות לביטול עסקאות עקב בעיות תקשורת עם הלקוח, בעיות תקשורת עם ספקים, עלויות גבוהות הנגזרות מהצורך בפגישות פרונטליות ועוד, מה שהשתנה מהקצה אל הקצה בשנים האחרונות. מייקרוסופט לינק מאפשרת תקשורת מגוונת במספר דרכים, וכן תקשורת מהירה החוסכת את הצורך בפגישות פרונטאליות – הכול על גבי רשת האינטרנט

כחלק ממתן שירות איכותי ומקיף ללקוחות שלנו, החלטנו בטלקול להרחיב את סל המוצרים ולכלול בתוכם גם מוצרים שהינם תומכי מייקרוסופט לינק ומאושרים על ידה.

המוצרים:

מערכות ראש תומכות מייקרוסופט לינק – אנו בטלקול מספקים מערכות ראש חוטיות ואלחוטיות תומכות מייקרוסופט לינק. מערכת כזו כחלק מפתרון תקשורת כולל של מייקרוסופט לינק מעניקה למשתמש בה נוחות, יעילות וידיים פנויות לשאר העיסוקים.

טלפוני IP תומכי מייקרוסופט לינק – איכות השמע והקול חשובים מאין כמוהם בשביל שיחה קולחת ומוצלחת. אנו בטלקול מספקים את הטלפונים הללו, טלפונים איכותיים שיהפכו את התקשורת המשרדית לחוויה נוחה ונעימה.

טלפוני ועידה תומכי מייקרוסופט לינק – שיחות ועידה אף הם חלק משגרת חייו של עסק חי ונושם. שיחות כאלו חייבות להיות נקיות מרעשים ובאיכות הגבוהה ביותר ואנו בטלקול מספקים את המכשירים הטובים ביותר ללקוח, מכשירים אשר השימוש בהם יעיל ואיכותי ויגרום למשתתפים בשיחה לתחושה כאילו השיחה אינה שיחת טלפון רגילה אלא מפגש אמיתי בין המשתתפים בה.

טלפוני USB תומכי מייקרוסופט לינק - מכשירי הטלפון הללו נראים כמו מכשירי טלפון רגילים אך השונה בהם הוא האפשרות לחבר אותם ישירות למחשב בחיבור USB  רגיל ולבצע בהם שיחה אינטרנטית מכל סוג שהוא, שיחה באיכות גבוהה ובנוחות מקסימלית.

 

אנו בטלקול מחפשים כל הזמן את הפתרונות הפונקציונאליים ביותר עבור הלקוחות שלנו וכחלק ממאמץ זה מכשירים תומכי מייקרוסופט לינק הינם חלק ממכשירי הדגל שלנו.

פנה אלינו עכשיו, ונשמח למצוא בשבילך את הפתרון היעיל ביותר עבורך!